EkspertBudowlany.pl

asd

asd

asd

asd

news Dach z Gwarancją Systemową Braas

Dach z Gwarancją Systemową Braas

Budowa domu może być przygodą, ale też dużym wyzwaniem. Przy wyborze produktów, które mają służyć przez lata, warto zwracać uwagę na dostępne gwarancje, które zabezpieczają przed ponoszeniem dodatkowych...

Budowa domu może być przygodą, ale też dużym wyzwaniem. Przy wyborze produktów, które mają służyć przez lata, warto zwracać uwagę na dostępne gwarancje, które zabezpieczają przed ponoszeniem dodatkowych kosztów w przyszłości. Marka Braas proponuje swoim klientom piętnastoletnią gwarancję systemową, która obejmuje cały system dachowy.

Budka lęgowa dla ptaków

Budka lęgowa dla ptaków

Ciepły luty prowokuje do wcześniejszego rozpoczęcia sezonu w ogrodzie. My zaczęliśmy go od poiweszenia budki lęgowej dla ptaków.

Ciepły luty prowokuje do wcześniejszego rozpoczęcia sezonu w ogrodzie. My zaczęliśmy go od poiweszenia budki lęgowej dla ptaków.

Sezon nagród i wyróżnień dla NIBE-BIAWAR

Redakcja | 2019-03-14
Sezon nagród i wyróżnień dla NIBE-BIAWAR
Fot. NIBE-BIAWAR

Inteligentny i wielozadaniowy system grzewczy NIBE nagrodzono podczas targów ENEX/ENEX Nowa Energia 2019. Z kolei trzy instalacje z użyciem pomp ciepła NIBE uplasowały się na I oraz III miejscu w konkursie na najlepszy przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle, który rozstrzygnięto podczas VII Kongresu PORT PC.

Kongres Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) to najważniejsze wydarzenie branży pomp ciepła w ciągu roku. Odbył się 28 lutego i zgromadził ponad 300 osób z branży. Spotkanie miało na celu integrację środowiska, a także wymianę wiedzy i doświadczeń między specjalistami. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem "Dom bez rachunków" z pompami ciepła, fotowoltaiką i wentylacją mechaniczną z odzyskiem ciepła. 

Dowiedz się: Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

 

Podczas kongresu podejmowano również takie tematy, jak zastosowanie i znaczenie pomp ciepła w przemyśle czy efektywna elektryfikacja ogrzewania jako najskuteczniejszy kierunek dekarbonizacji w Unii Europejskiej. W trakcie kongresu rozstrzygnięto konkurs na najlepszy przykład zastosowania pomp ciepła w przemyśle, a marka NIBE została wyróżniona aż trzy razy.  

Instalacje z użyciem pomp ciepła NIBE zdobyły nagrody: 

    • Geoterm Polska za projekt pt. "Kaskada pomp ciepła o mocy 1 MW w kopalni Brzeszcze" (I miejsce),
    • GWDA za projekt pt. "Instalacja pomp ciepła do ogrzewania budynków oczyszczalni ścieków z wyłączeniem z eksploatacji kotłowni olejowej" (III miejsce)
    • oraz PUH GRASANT za projekt pt. "Odzysk ciepła z wody wodociągowej w Wągrowcu" (III miejsce).

 

Pod koniec lutego w Kielcach odbyły się targi ENEX/ENEX Nowa Energia 2019, gdzie inteligentny system grzewczy NIBE na bazie pompy ciepła współpracującej z rekuperatorem i systemem PV zdobył Złoty Medal targów. Kilka dni później w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie odbyła się 17. edycja targów Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja. Podczas tego wydarzenia firma NIBE-BIAWAR zaprezentowała na Arenie Technologii m.in. nowy rekuperator NIBE ERS 10-400 w inteligentnym systemie z pompą ciepła NIBE AMS 10-6 oraz sterownikiem SMO 40, który zgłoszono do konkursu na Najciekawszy Produkt 2019. 

W lutym firma NIBE-BIAWAR zorganizowała spotkanie z partnerami handlowymi. Była to przede wszystkim okazja do wręczenia nagród i wyróżnień dla najlepszych firm partnerskich. Ale także do przedstawienia działań marketingowych zaplanowanych na 2019 rok oraz nowych produktów wchodzących do oferty. W spotkaniu wziął również udział ekspert z zakresu rządowego programu "Czyste Powietrze", który przedstawił główne założenia i wytyczne programu oraz możliwości aplikowania o dotację i ulgę podatkową na montaż pomp ciepła w budynkach nowych oraz modernizowanych.

W czasie trwających od 11 do 15 marca we Frankfurcie nad Menem targów ISH firma będzie prezentować nowości produktowe i technologiczne marki NIBE, które będzie można obejrzeć aż na dwóch stoiskach.

[system grzewczy, pompa ciepła, pompy ciepła, Czyste Powietrze, Nibe-Biawar, Nibe, ogrzewanie]

Powiązane

news Wielozadaniowa zaprawa klejowa No.1 extra

Wielozadaniowa zaprawa klejowa No.1 extra

Dobór odpowiedniej zaprawy klejowej to jeden z kluczowych warunków wykonania trwałej okładziny. No.1 400 extra, dostępny od niedawna w ofercie firmy Sopro, to uniwersalne rozwiązanie o szerokim spektrum...

Dobór odpowiedniej zaprawy klejowej to jeden z kluczowych warunków wykonania trwałej okładziny. No.1 400 extra, dostępny od niedawna w ofercie firmy Sopro, to uniwersalne rozwiązanie o szerokim spektrum zastosowań.

news Jak udekorować stół na Wielkanoc?

Jak udekorować stół na Wielkanoc?

Romantycznie czy minimalistycznie, nowocześnie czy naturalnie? Jak przystroić stół na Wielkanoc? Zobacz 4 propozycje dekoracji i wybierz styl, który najbardziej Ci odpowiada.

Romantycznie czy minimalistycznie, nowocześnie czy naturalnie? Jak przystroić stół na Wielkanoc? Zobacz 4 propozycje dekoracji i wybierz styl, który najbardziej Ci odpowiada.

news Drewno wykończone ogniem

Drewno wykończone ogniem

DLH oferuje nowość - deski wypalane tradycyjną japońską techniką Shou Sugi Ban, która wydobywa z drewna wyjątkowe walory wizualne oraz wpływa na jego wytrzymałość. W asortymencie firmy są deski wypalane...

DLH oferuje nowość - deski wypalane tradycyjną japońską techniką Shou Sugi Ban, która wydobywa z drewna wyjątkowe walory wizualne oraz wpływa na jego wytrzymałość. W asortymencie firmy są deski wypalane ogniem przeznaczone zarówno do wykończenia wnętrz, jak i przestrzeni zewnętrznej.

Komentarze

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Elektro.info.pl

sdfsdf