EkspertBudowlany.pl

asd

asd

asd

asd

news Dach z Gwarancją Systemową Braas

Dach z Gwarancją Systemową Braas

Budowa domu może być przygodą, ale też dużym wyzwaniem. Przy wyborze produktów, które mają służyć przez lata, warto zwracać uwagę na dostępne gwarancje, które zabezpieczają przed ponoszeniem dodatkowych...

Budowa domu może być przygodą, ale też dużym wyzwaniem. Przy wyborze produktów, które mają służyć przez lata, warto zwracać uwagę na dostępne gwarancje, które zabezpieczają przed ponoszeniem dodatkowych kosztów w przyszłości. Marka Braas proponuje swoim klientom piętnastoletnią gwarancję systemową, która obejmuje cały system dachowy.

Budka lęgowa dla ptaków

Budka lęgowa dla ptaków

Ciepły luty prowokuje do wcześniejszego rozpoczęcia sezonu w ogrodzie. My zaczęliśmy go od poiweszenia budki lęgowej dla ptaków.

Ciepły luty prowokuje do wcześniejszego rozpoczęcia sezonu w ogrodzie. My zaczęliśmy go od poiweszenia budki lęgowej dla ptaków.

Ochrona przed korozją podczas Expo-Surface

Redakcja | 2019-03-20
Ochrona przed korozją podczas Expo-Surface
Fot. Targi Kielce

Targi Kielce zapraszają do udziału w nadchodzących X Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, które odbędą się w terminie 26-28 marca br.

Przed nami X Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2019, a także seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego "Nowości w zabezpieczeniach przeciwkorozyjnych". 

Program seminarium obejmie tematy:

    • nietypowe funkcje farb,
    • farby z aktywowanym cynkiem,
    • farby termoizolacyjne i powłoki odbijające promieniowanie słoneczne.

 

Wydarzenie, które odbędzie się w kieleckim ośrodku wystawienniczym w dniach 26-28 marca 2019 r., jest niewątpliwie jednym z najważniejszych poświęconych tematyce ochrony powierzchni przed korozją w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas targów można zobaczyć bogatą ofertę wystawców, jak również wziąć udział w branżowych konferencjach i sympozjach. Jest to także okazja do skorzystania z profesjonalnego doradztwa technicznego i spotkania w jednym miejscu wielu specjalistów z tej branży oraz możliwość do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Zobacz poradnik: Ochrona przed wilgocią i korozją biologiczną w budownictwie

 

Szczegółowy program i zapisy

Zobacz więcej informacji

Wstęp bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Zarejestruj się już teraz

Źródło: Targi Kielce

[ochrona przed korozją, ochrona powierzchni, antykorozja, korozja, technologie antykorozyjne, Targi Kielce, zabezpieczenia przeciwkorozyjne, farby, farby termoizolacyjne]

Powiązane

news Wielozadaniowa zaprawa klejowa No.1 extra

Wielozadaniowa zaprawa klejowa No.1 extra

Dobór odpowiedniej zaprawy klejowej to jeden z kluczowych warunków wykonania trwałej okładziny. No.1 400 extra, dostępny od niedawna w ofercie firmy Sopro, to uniwersalne rozwiązanie o szerokim spektrum...

Dobór odpowiedniej zaprawy klejowej to jeden z kluczowych warunków wykonania trwałej okładziny. No.1 400 extra, dostępny od niedawna w ofercie firmy Sopro, to uniwersalne rozwiązanie o szerokim spektrum zastosowań.

news Jak udekorować stół na Wielkanoc?

Jak udekorować stół na Wielkanoc?

Romantycznie czy minimalistycznie, nowocześnie czy naturalnie? Jak przystroić stół na Wielkanoc? Zobacz 4 propozycje dekoracji i wybierz styl, który najbardziej Ci odpowiada.

Romantycznie czy minimalistycznie, nowocześnie czy naturalnie? Jak przystroić stół na Wielkanoc? Zobacz 4 propozycje dekoracji i wybierz styl, który najbardziej Ci odpowiada.

news Drewno wykończone ogniem

Drewno wykończone ogniem

DLH oferuje nowość - deski wypalane tradycyjną japońską techniką Shou Sugi Ban, która wydobywa z drewna wyjątkowe walory wizualne oraz wpływa na jego wytrzymałość. W asortymencie firmy są deski wypalane...

DLH oferuje nowość - deski wypalane tradycyjną japońską techniką Shou Sugi Ban, która wydobywa z drewna wyjątkowe walory wizualne oraz wpływa na jego wytrzymałość. W asortymencie firmy są deski wypalane ogniem przeznaczone zarówno do wykończenia wnętrz, jak i przestrzeni zewnętrznej.

Komentarze

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Elektro.info.pl

sdfsdf